Svet-Stranek.cz
Dlouhovláska®

Nadační fond Dlouhovláska:Jsme jedničkou v prodeji vlasů z vlastních výkupů a prodlužování vlasů

Nadační fond Dlouhovláska


Srdečně Vás vítáme na stránkách Nadačního fondu Dlouhovláska.

Adresa pro zasílánípísemností a darů je:
Dlouhovláska, Svitákova 2902/16,Praha 5 - Stodůlky, 155 00.

Nadační fond Dlouhovláska sídlí na adrese:
náměstí Junkových 2870/3, Praha 5 - Stodůlky, 155 00.

IČ nadačního fondu je: 07518765

Naším cílem je, aby dívky a ženy, které z jakéhokoli důvodu ztratily svoji pomyslnou "korunu krásy", už nemusely vlasové náhrady a paruky draze kupovat, ale abychom jim společnými silami pomohli k "novým vlasům". Že to není možné? Takto Dlouhovláska pomohla dnes již dvěma stovkám dívek a žen. A jak se u nás říká - "když se chce, všechno jde". Tak, s chutí do toho, a jde se na to...

Od začátku chceme, aby veškeré prostředky, se kterými bude nadační fond operovat, a veškeré projekty a prostě vše, co nadační fond udělá, bylo našim fanouškům a podporovatelům naprosto čitelné, srozumitelné a pro všechny zcela transparentní...

Číslo transparentního účtu, který je veden u FIO banky, je:
2701509917/2010

Platbu je možné zadat i prostřednictvím QR kódu do Vašeho chytrého bankovnictví (pod následujícím QR kódem je přednastavena platba ve výši 100 Kč, kterou lze libovolně upravit dle Vaší představy).

Pro mezinárodní platby prosím použijte IBAN: CZ8220100000002701509917
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

Výpis z transparentního účtu u FIO banky naleznete pod tímto odkazem.

Skrze Nadační fond Dlouhovláska můžete:
- přímo přispět na výrobu paruk z pravých vlasů pro potřebné dětičky, dívky a ženy, které by si jinak paruku nemohli dovolit;
- žádat o výrobu paruky z pravých vlasů na míru a zdarma;
- darovat vlasy, které poslouží výhradně pro výrobu paruk na míru a zdarma pro potřebné;
- pomoci i nefinančně - pomocí se střihem videí, zpracováním audiovizuálních materiálů, organizováním seminářů apod. - máme před sebou velký úkol a práce je opravdu hodně;
- připravujeme mnoho dalších aktivit, nechte se překvapit ;-)

Hlavním cílem proč jsme se rozhodli k založení Nadačního fondu Dlouhovláska je zkrácení, anebo úplná "eliminace" čekací listiny pořadníku žadatelek o paruku vyrobenou z pravých vlasů na míru a zdarma. Jak se Dlouhovláska postupně stávala známnější a známější, narůstal i počet žádostí o výrobu paruky. V roce 2015, kdy Dlouhovláska začala s pomocí ve formě výroby paruk z pravých vlasů, se nám ozvala přibližně jedna, max. dvě žadatelky o paruku měsíčně. V současné době Dlouhovláska eviduje ke stovce žádostí o výrobu paruky od onkologicky a jinak závažně nemocných pacientek a přes sedm desítek žádostí o výrobu paruky z pravých vlasů a na míru od klientek s alopecií.

Od dobrých duší dostáváme darem vlasy, které Dlouhovláska používá výhradně na výrobu paruk. Hodně v této věci pomáhají i vlasy rockerů, které Dlouhovláska v letních měsících jezdí stříhat přímo "do terénu" - na hudební festivaly. Výrobu paruk však již žádná z našich vlásenkářek pro Dlouhovlásku zdarma nerealizuje, což je pochopitelné, protože i když se člověk snaží pomoci a dělá užitečnou práci, složenky z něčeho platit též musí... Vše jsme doposud financovali výhradně z vlastních zdrojů, z vlastních výplat a peněz.

Protože bychom rádi vyhověli všem žádostem, je potřeba získat i dostatečné množství finančních prostředků, které poslouží na pokrytí financování výroby paruk pro onkologicky a jinak závažně nemocné dětičky, dívky a ženy, ale i pro dívky a ženy s alopecií, po vážném úrazu apod.

Pevně věříme, že se nám povede tento náš velký sen o pomoci prostřednictvím Nadačního fondu Dlouhovláska splnit.

Nadační fond Dlouhovláska jsme založili i k příležitosti, kdy Dlouhovláska pomohla k "novým vlasům" dvousté ženě, která o svoji pomyslnou "korunu krásy" přišla vlivem závažné choroby. Naše práce nás naplňuje. Má to smysl. A pomáhat budeme i nádále.

Pojďme na věc ;-)

                                                Vaše Petra Valentová,
                                                zakladatelka NF Dlouhovláska


PS:
V podmenu Videogalerie naleznete několik krátkých videí, která jasně ilustrují, jak mohou obyčejné vlasy neobyčejně pomoci. Radost obdarovaných netřeba dále komentovat. (Ve videogalerii je pouze ukázka několika vybraných videomedailonků, které představují skutečně jen pomyslnou "špičku ledovce".) Internetové stránky by podle našeho názoru měly být spíše informativní, statické.

Pokud chcete sledovat aktuální dění v Dlouhovlásce, zajímá Vás jak probíhá předávání paruk dívkám a ženám, jež závažné onemocnění připravilo o vlastní pomyslnou "korunu krásy", sledujte nás i na Instagramu (resp. Instastories):
http://www.instagram.com/dlouhovlaskacz

Pro aktuality a další informace sledujte Dlouhovlásku na Facebooku (zde naleznete mnohem, mnohem více videí s ukázkami naší práce a předáváním paruk):
http://www.facebook.com/Dlouhovlaska.cz

Zřídili jsme taktéž webové stránky, kde se o pomoci salonu Dlouhovláska můžete dozvědět ještě více:

Máte zájem pomoci? Nebo naopak můžeme pomoci my Vám, popř. víte o někom ve svém okolí, kdo by podle Vás uvítal naši pomoc? Jsme tu pro Vás ;-)

S jakýmikoli dotazy nás kontaktujte na e-mailu:
EvropskeVlasy@email.cz
info@dlouhovlaska.cz

Facebook:

Tel. 1: 778 005 066
Tel. 2: 775 649 429
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK