Svet-Stranek.cz
Dlouhovláska®

Dlouhovláska Akademie - Kurzy a školení:Jsme jedničkou v prodeji vlasů z vlastních výkupů a prodlužování vlasů

Dlouhovláska Akademie - Kurzy a školení

... Aneb investice do vzdělání a svého rozvoje se Vám vyplatí.

Dlouhovláska akademie nabízí certifikátové kvalifikační kurzy a školení.


Vzdělávat se je důležité. Učit se novým věcem a trendům je v dnešním světě naprostou nutností. Do realizace kvalifikačních kurzů v Dlouhovlásce dáváme maximum, je pro nás důležité, aby si účastníci odnesli co nejvíce nových zkušeností a znalostí, protože víme, že když se bude dobře dařit absolventkám a absolventům našich kurzů, bude se dobře dařit i nám.Dlouhovláska akademie je tu, aby Vám pomohla s osobním rozvojem v oblasti prodlužování vlasů a komplexní vlásenkářské činnosti. Kurzy jsou vhodné pro profesionály v oboru kadeřník, holič, ale i pro širokou veřejnost, neboť kurzy standardně rozšiřujeme i o kadeřnické minimum. Dlouhovláska akademie již roky zajišťuje kurzy, školení a odborné stáže pro žáky a pedagogy kadeřnických a vlásenkářských učilišť a škol.Po absolutoriu kvalifikačního kurzu obdržíte od Dlouhovlásky certifikát, který je zpracován jako cenina. Po celou dobu konání našich kurzů a školení je pro Vás zajištěno drobné občerstvení zdarma. V průběhu konání kurzu se Vám osobně věnují naši profesionální školitelé s mnoha lety zkusěností a veškeré nabité vědomosti si i prakticky vyzkoušíte, naše kurzy nejsou koncipovány jako lekce, kde se učíte pouze sledováním videoprojekce bez zpětné vazby a korekce chyb (to už máte lepší a levnější kouknout se na videa na YouTube – nicméně, to nejdůležitější z ukázkových videí na sociálních sítích opravdu neodkoukáte – proto je tu pro Vás Dlouhovláska akademie)...


Kurzy a školení obvykle pořádáme o sobotách, průběh je následující:

08:00- prezence účastníků kurzu,

08:15- teoretická část kurzu,

10:50- úvod do praktické části kurzu,

11:00- pauza na oběd v restauraci Kolkovna (oběd a nápoj je zahrnut v ceně kurzu),

12:00- praktická část,

13:45- práce na modelce (viz níže),

15:00- 16:30 - závěr kurzu (budete vyčerpaná, zničená, ale šťastná)


V rámci teoretické části školení se dozvíte více o kategorizaci a řazení vlasů do jednotlivých tříd, dále se seznámíte s nejčastěji používanými metodami aplikace vlásenek (vlasových pramenů/pásků) a jejich výhodami a případnými nevýhodami.


praktické části kurzu se naučíte vlastnoručně vyrábět slepky, pramínkovat a technologicky správně zpracovávat volně ustřižené copy, dále vám budeme demonstrovat a procvičíte si správný technologický postup práce - prodlužování vlasů metodami micro-rings, keratin, metodami mini-spojů a micro-spojů avlasovými pásky. Dále se dozvíte více informací o barvení prodloužených vlasů, doporučené skladbě spojů vzhledem k atributům klientčiny kštice a další velmi cenné informace, které jsme nabyli léty praxe v oboru.


Veškerá výuka se provádí na kadeřnických cvičných hlavách,popř. si účastnice kurzu mohou po základním zaškolení na kadeřnických cvičných hlavách vyzkoušet aplikovat spoje mezi sebou.Modelky na kurzy a školení Dlouhovláska standardně nezajišťuje. Pokud má Vaše kamarádka, nebo klientka zájem o prodloužení vlasů,můžete ji s sebou vzít na školení. Na modelce budete moci pracovat až po základním zaškolení v rámci praktické části,tj. obvykle od cca 15:45 h pod vedením našich zkušených odborníků. Je proto vhodné, aby se modelka na školení dostavila až v rámci odpoledních hodin ve dni konání kurzu. Samozřejmě,pokud jste z dálky, může modelka na školení dorazit s Vámi již od 10:00 h, kdy může využít čekárnu salonu Dlouhovláska.


Cena kurzu je: 8.900 Kč. V ceně kurzu jsou zahrnuty i základní pomůcky pro vlásenkářskou činnost, použitý materiál (keratin, vlasy, pásky apod.) v průběhu kurzu, občerstvení a oběd. (V ceně kurzu není zahrnuta cena vlasů pro modelku apod.)


Kvalifikační certifikátové kurzy jsou koncipovány jako intenzivní jednodenní,celodenní školení - většinou kurzy otevíráme mimo pracovní týden, tedy o sobotách.

 


Po absolvování kurzů budete mít velmi výrazné slevy na nákup našich vlasů té nejlepší kvality, popř. i na nákup veškerého příslušenství a doplňků,které nabízíme pouze našim profesionálním partnerům a spolupracovníkům.


V rámci našich kurzů nabízíme:

  • podporu a možnost bezplatných konzultací v Dlouhovlásce,

  • možnost přivést si klientku a vybrat pro ni vlasy na míru, které zakoupíte za velmi výhodných velkoobchodních podmínek (tedy nemusíte nic kupovat předem) a rádi Vám i poradíme se skladbou pramenů,

  • naše rady a pomoc při práci,

  • případně další možnosti ke spolupráci.


Pokud máte jakýkoli dotaz, obraťte se na nás. Budeme se velice těšit na spolupráci! Jsme tu pro Vás.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK