Svet-Stranek.cz
Dlouhovlaska.cz

Kurzy a školení:Prodej středoevropských vlasů a prodlužování vlasů

Kurzy a školení

... Aneb investice do vzdělání a svého rozvoje se Vám vyplatí.
Dovolujeme si nabídnout Vám náš kurz prodlužování vlasů metodami micro rings a keratin s rozšířením o kadeřnické minimum pro nekadeřnice, cena je 7 000 Kč. Část základních pomůcek pro vlásenkářství je v ceně, pokud je máte, cenu lze částečně snížit. V ceně je tedy vše nezbytně nutné pro prodlužování vlasů, tedy tepelné kleště, multifunkční kleště (např. pro metodu micro rings), kleště pro odstraňování keratinu, ochranné terčíky, navlékátko a další.


Kurzy řešíme podle poptávky a vzájemných časových možností jak ve skupinách, tak i individuálně. Jako modelku si rovnou můžete vzít Vaši klientku (nebo kamarádku, ale samozřejmě máme k dispozici i cvičnou hlavu či vlastní personália). Nejprve se tak jako tak učíte a procvičujete na cvičné hlavě.

Vše potřebné jsme schopni Vám vysvětlit a demonstrovat v průběhu jednoho dne, pokud si to budete přát - bude to pro Vás trochu náročnější, ale ušetříte cestu. Počítejte však prosím s časovou náročností kurzu! Každý chápeme něco rychleji, něco pomaleji a každý jsme i jinak zručný, proto Vám nemůžeme napsat, jak přesně dlouho kurz potrvá.

Nejde jen o vysokou kvalitu námi nabízeného materiálu, ale i o "know-how", které je též velmi cenné a není naším a jistě ani Vaším cílem, abyste si nechtěně osvojila postupy a návyky, které jsou v dané oblasti, řekněme, nestandardní. Tedy začít s prodlužováním vlasů bez proškolení velmi nedoporučujeme.
 
Vlasy a příslušenství dodáváme řadě českých i zahraničních salonů i jednotlivcům, kteří se problematikou zabývají. Máme zájem pouze o spolupráci s certifikovanými partnery, u kterých máme jistotu kvalitní práce a dostatku teoretického základu pro práci v oboru, což lze garantovat absolutoriem našich vzdělávacích kurzů.

Po absolvování kurzů budete mít velmi výrazné slevy na nákup našich vlasů vysoké kvality, popř. i na nákup veškerého příslušenství a doplňků, které nabízíme. 

Absolventkám našeho kurzu pak dále nabízíme možnost nákupu námi nabízeného zboží a vlásenek za zvýhodněnou cenu a časově limitovaný pronájem (po rezervaci) křesla u nás v salonu zdarma. To má své výhody v tom, že jsme obzvláště v začátcích schopni nové spolupracovnice mentorovat a garantovat vysokou úroveň řemeslné práce vůči klientkám. Další výhodou je i to, že nefixujete hotovost ve vlasech, ale můžete za zvýhodněnou cenu okamžitě využít zboží, které máme skladem. Nejhorší je pro řadu mladých žen zklamání, kdy klientka nedorazí a nakoupily pro ni zboží za několik tisíc Kč (vybírání záloh za zboží je diskutabilní). A znovu samozřejmě připomeňme ono "prasení" na místo kvalitní řemeslné práce a použití kvalitního spojovacího materiálu a vlásenek, které opět přispějí k demotivaci pracovnice, takže jí po 2 měsících "fungování" a vyhozených tisících za "pseudokurz" zbydou pouze oči pro pláč.


Oproti konkurenci tedy v rámci našich kurzů nabízíme:
  • pronájem křesla u nás v salonu zdarma po určitý čas,
  • možnost bezplatných návštěv v salonu, kdy nám "můžete koukat pod ruce",
  • v rámci bezplatného pronájmu křesla možnost přivést si klientku a vybrat pro ni vlasy na míru (tedy nemusíte nic kupovat předem),
  • naše rady a pomoc při práci,
  • případně další možnosti ke spolupráci.

Pokud se zkrátka chcete prodlužování vlasů věnovat, nespoléhejte na to, že vše odkoukáte z videí na YouTube. Nechcete, aby klientky s vlasy od Vás vypadaly takto:

 

Ale předpokládáme, že chcete, aby klientky byly spokojené, odcházeli nadšené a rády se vracely. Naučte se úhledné spoje, nabízejte kvalitní vlasy, mějte znalosti o typech spojovacích materiálů a nepokoušejte se prodlužování vlasů naučit "praxí" tím, že se na chudácích, Vašich prvních klientkách "vyučíte".

Preciznost na prvním místě!

"Domácí bastlení" bez znalostí fundamentu se již řadě "pseudokadeřnic" velmi vymstilo. Pokud to tedy s vlásky myslíte vážně z dlouhodobého hlediska, pak je potřeba též něco investovat i do svého vzdělání a rozvoje v dané oblasti.
 
Pokud máte jakýkoli dotaz, obraťte se na nás, rádi Vám odpovíme a rádi Vás zaškolíme. Budeme se velice těšit na spolupráci!