Svet-Stranek.cz
Dlouhovláska®

Dlouhovláska - darování vlasů:Jsme jedničkou v prodeji vlasů z vlastních výkupů a prodlužování vlasů

Dlouhovláska - darování vlasů

I Vaše vlasy mohou pomoci...Je od Vás velmi hezké, že chcete pomoci. Co je krásnějšího, než pomáhat druhým? Co je upřímnějšího, než věnovat "kus sebe" na pomoc druhému?

Zatleskejte si. Moc Vám děkujeme za Vaši pomoc!
Pomáháte totiž i tím, že sledujete naši práci, popř. pomoci můžete i tak, že o nás předáte informaci lidem, kteří naši pomoc potřebují a ocení.

Samozřejmě Dlouhovláska může pomáhat díky podpoře úžasných klientek našeho salonu, které nám projevůjí svoji důvěru mnohdy již několik let. Část tržeb salonu Dlouhovláska tedy putuje rovnou na pomoc potřebným (paruky sice darujeme zdarma, ale kolegyně zdarma paruky opravdu nevyrábějí :-) ), ať se již jedná o výrobu paruk na míru pro dívky a ženy které ztratily svoji pomyslnou "korunu krásy" vlivem vedlejších účinků léčby závažné nemoci. V rámci projektu Dlouhovláska pomáhá realizujeme zájemkyním i prodloužení vlasů, hlavně ale pomáháme výrobou paruk pro potřebné na míru a zdarma.

Nebudeme se chvástat, ale když je to pravda, člověk se přeci jen rád pochlubí... S tím, že jsme pomohli již téměř třem stovkám dívek a žen k dlouhým vlasům, jsme skutečně jedničkou v pomoci potřebným a naše pomoc je prostě vidět a znát. A máme z toho opravdu velkou radost! A určitě v pomáhání nepřestaneme ;-)

Pro ještě více pomoci potřebným jsme se před časem rozhodli k založení vlastního Nadačního fondu Dlouhovláska. Naším cílem je, aby dívky a ženy, které z jakéhokoli důvodu ztratily svoji pomyslnou "korunu krásy", už nemusely vlasové náhrady a paruky draze kupovat, ale abychom jim společnými silami pomohli k "novým vlasům". Že to není možné? Jak se u nás říká - "když se chce, všechno jde". Tak, s chutí do toho, a jde se na to...

Od začátku chceme, aby veškeré prostředky, se kterými bude nadační fond operovat, a veškeré projekty a prostě vše, co nadační fond udělá, bylo našim fanouškům a podporovatelům naprosto čitelné, srozumitelné a pro všechny zcela transparentní...

Číslo transparentního účtu, který je veden u FIO banky, je:
2701509917/2010

Platbu je možné zadat i prostřednictvím QR kódu do Vašeho chytrého bankovnictví (pod následujícím QR kódem je přednastavena platba ve výši 100 Kč, kterou lze libovolně upravit dle Vaší představy).

Pro mezinárodní platby prosím použijte IBAN: CZ8220100000002701509917
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

Výpis z transparentního účtu u FIO banky naleznete pod tímto odkazem.

Pokud chcete sledovat aktuální dění v Dlouhovlásce, zajímá Vás jak probíhá předávání paruk dívkám a ženám, jež závažné onemocnění připravilo o vlastní pomyslnou "korunu krásy", sledujte nás i na Instagramu (resp. Instastories):
http://www.instagram.com/dlouhovlaskacz

Salon Dlouhovláska již výrobou a darováním paruk na míru pomohl téměř třem stovkám dívek a žen. Pomáhat nepřestaneme.

Proaktuality a další informace sledujte Dlouhovlásku na Facebooku:
http://www.facebook.com/Dlouhovlaska.cz

Zřídili jsme taktéž webové stránky, kde se o pomoci salonu Dlouhovláska můžete dozvědět ještě více:
http://www.darovanivlasu.info

Pokud chcete své vlasy darovat, přečtěte si prosím níže uvedené. Aktuální minimální délka vlasů pro darování je 40 cm (za předpokladu, že si přejete nechat své vlásky ostŕihat přímo v salonu Dlouhovláska).

Pomohou i vlasy barvené/tónované/melírované, nebo naopak přírodní prošedivělé.

Pokud si přejete své vlasy ostříhnout v salonu Dlouhovláska, je nutné, aby minimální délka vlasů po ostřižení byla alespoň 40 cm. Naše aktuální požadavky na minimální délku vlasů se mohou měnit podle aktuální potřeby salonu. (Délka vlasů pro odstřižení se neměří od vrchní části hlavy, ale - v závislosti na střihu - spíše od vlasové kontury na krku v zadní části hlavy. Vždy je potřeba počítat s korekcí střihu kadeřníkem cca 2 cm.)

Pokud jsou Vaše vlasy kratší, mohou též pomoci:
- buď necháte vlásky ještě chvíli růst a objednáte se, až bude délka přes požadovaný limit;
- necháte se ostříhat v místě svého bydliště a vlasy zašlete poštou na naši adresu (více informací o střihu vlasů a způsobu zaslání vlasů - viz níže).

Délkový limit jsme byli nuceni zvýšit z několika důvodů:
- při výrobě paruk je potřeba z technologických důvodů počítat se zkrácením vlasů okolo cca 5-10 cm - ctíme požadavky našich klientek, kdy platí, že zejména holčičky a dívky mají zájem spíše o paruky z delších vlasů, kdy si přejí, aby vlasy sahaly alespoň k lopatkám a chtějí si z nových vlásků udělat alespoň nějaký copánek, culíčky, a toto přání ctíme :-)
- nechceme hromadit "tuny" kratších vlasů, kterých máme momentálně už dostatek, přičemž je i nižší upotřebitelnost krátkých vlasů na paruky;
- v neposlední řadě i z důvodu vysokého vytížení kapacity salonu - Dlouhovláska je sice největším zpracovatelem vlasů v ČR, ale kapacita výroby i tak není "nafukovací". Chceme pomáhat a kolegyně musejí svůj čas věnovat i výrobě paruk a dalším provozním činnostem, nemohou pouze stříhat zájemce o darování vlasů... (Chcete rozšířit náš tým? Jste kadeřnice a hledáte super práci? Klikněte na záložku Práce snů.)

V případě darování vlasů v délce nad 40 cm v salonu Dlouhovláska je precizní finální střih prováděn zkušeným kadeřníkem a máte jej zdarma. Dárci, které ostříháme přímo v salonu Dlouhovláska, též obdrží  krásný certifikát, jako poděkování.

Máte zájem pomoci? Jak se s námi tedy domluvit ;-) Nejlepší cestou je poslat nám zprávu na email:
info@dlouhovlaska.cz
nebo soukromou zprávu na FB:
http://www.fb.com/Dlouhovlaska.cz
Ke zprávě přiložíte svoji fotografii s dobře viditelnou délkou a odstínem vlasů. Jako doplňující informaci prosím uveďte, že si přejte vlasy darovat, o kolik cm by se vlasy zkracovaly (měřeno od vlasové kontury na krku v zadní části hlavy). Můžete i navrhnout nějaké Vámi preferované termíny Vaší návštěvy Dlouhovlásky. Obratem dáme vědět a domluvíme se.Pokud právě neplánujete cestu do Prahy, anebo pokud jsou Vaše vlasy kratší než je náš limit (aktuálně: 40 cm), anebo máte doma již odstřižené vlasy, anebo se chcete nechat ostříhat v místě svého bydliště, nejlepší možností pro Vás je vlasy zaslat poštou na naši adresu.
I kratší vlasy tedy můžeme při výrobě paruk použít do ofin, anebo jako tzv. "baby hair", které se při výrobě paruk poutkují do kontur.

Při střihu vlasů mimo salon Dlouhovláska prosím postupujte takto:
- poštou nám můžete zaslat vlasy v libovolné délce (i méně než 40 cm délky);
- vlasy je nejlepší ostřihnout ve formě více pramenů (ne jako jeden cop) - toto řešení minimalizuje vznik odpadu při dalším zpracování vlasů (viz foto níže);
- každý ustřižený culík je dobré opatřit dvěma gumičkami, pro případ, že by při transportu vlasů došlo k prasknutí jedné z gumiček;
- pokud se část vlasů rozsype na zem/sezbíráte ze země napadané vlasy, tyto vlasy již nemohou být na výrobu paruk použity a neposílejte je prosím;
- ostřižené culíky vložte do obálky a pošlete jako doporučené psaní s průvodním dopisem, ve kterém zdůrazníte své přání vlasy darovat na výrobu paruk pro potřebné;
- vlasy prosím zašlete poštou jako doporučené psaní na adresu:
Dlouhovláska - kadeřnictví
Svitákova 2902/16
Praha - Stodůlky
155 00S jakýmikoli dotazy nás kontaktujte na e-mailu:
EvropskeVlasy@email.cz
info@dlouhovlaska.cz

Facebook:

Tel. 1: 778 005 066
Tel. 2: 775 649 429
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK