Svet-Stranek.cz
Dlouhovláska®

Výkup vlasů:Jsme jedničkou v prodeji vlasů z vlastních výkupů a prodlužování vlasů

Výkup vlasů

Nosíte na své hlavě poklad, nebo jej schováváte ve skříni :-) ? To je naprosto super - máte u nás dveře otevřené!

Víte o tom, že Vaše vlasy mohou i pomoci? Salon Dlouhovláska totiž v rámci svých filantropických aktivit pomáhá dívkám a ženám, které ztratily svoji pomyslnou "korunu krásy" vlivem vedlejších účinků léčby závažné nemoci. V rámci projektu Dlouhovláska pomáhá realizujeme zájemkyním prodloužení vlasů "na kasu", hlavně ale pomáháme výrobou paruk pro potřebné na míru a zdarma. Pokud tedy máte zájem, můžete pomoci i darováním svých vlasů. Minimální délka vlasů pro darování je nižší než limit u výkupu vlasů, pokud tedy Vaše vlasy nejsou dostatečně dlouhé na prodej, mohou pomoci alespoň na výrobu paruk (viz záložka Darování vlasů).

Pokud si přejete své vlasy zpeněžit (prodat své vlasy) v salonu Dlouhovláska, je nutné, aby minimální délka vlasů po ostřižení byla cca 43 - 45 cm. Naše aktuální požadavky na minimální délku vlasů se mohou měnit podle aktuální potřeby salonu. (Délka vlasů pro odstřižení se neměří od vrchní části hlavy, ale - v závislosti na střihu - spíše od vlasové kontury na krku v zadní části hlavy. Vždy je potřeba počítat s korekcí střihu kadeřníkem cca 2 cm.)

V případě výkupu, nebo darování vlasů v salonu Dlouhovláska je precizní finální střih prováděn zkušeným kadeřníkem a máte jej zdarma. (Pokud by vlasy byly pro výkup/darování příliš krátké, na což Vás dopředu upozorníme, nebo nebudete souhlasit s nabízenou cenou, vlasy si samozřejmě odnesete domů a můžete je nabídnout jinde - více peněz Vám ale stejně nikdo nedá :-) - v tomto případě však hradíte cenu střihu podle aktuálního ceníku kadeřnictví.)

Garantujeme nejvyšší a férové ceny výkupů vlasů!

Přírodní (nebarvené) blond vlasy

Délka           Cena/150 g

40 - 45 cm ... 4 400 - 6 000 Kč

45 - 50 cm ... 6 000 - 7 700 Kč

50 cm a více ... od 7 700 Kč

 

 

Ostatní odstíny vlasů

Délka           Cena/150 g

40 - 45 cm ... 3 600 - 4 700 Kč

45 - 50 cm ... 4 700 - 6 300 Kč

50 cm a více ... od 6 300 Kč


Realizujeme nejvíce výkupů v ČR!
Máte zájem? Jak se s námi tedy domluvit ;-) Nejlepší cestou je poslat nám zprávu na email info@dlouhovlaska.cz, nebo soukromou zprávu na FB: http://www.fb.com/Dlouhovlaska.cz Ke zprávě přiložíte svoji fotografii s dobře viditelnou délkou a odstínem vlasů. Jako doplňující informaci prosím uveďte, zda si přejte vlasy darovat, nebo prodat, o kolik cm by se vlasy zkracovaly (měřeno od vlasové kontury na krku v zadní části hlavy). Můžete i navrhnout nějaké Vámi preferované termíny Vaší návštěvy Dlouhovlásky. Obratem dáme vědět, zdali máme o výkup Vašich vlasů zájem, a domluvíme se.


Cenu vlasů ovlivňuje:
  • délka,
  • hmotnost odstřižených vlasů (pokud máte husté vlasy, hmotnost je vyšší, pokud máte řidší vlasy, výsledná hmotnost bude nižší),
  • skutečnost, zda byly vlasy barvené/přelivované/tónované/melírované apod.,
  • jemnost vlasů,
  • struktura vlasů,
  • kvalita vlasů v konečcích,
  • celkový vzhled vlasů je rozhodující!
Ceny v tabulce výše jsou pouze orientační.

Sledujeme i nabídky konkurence týkající se odměn za vykoupené vlasy a taktéž nabízíme nejlepší cenu! Pokud jste našli někoho s lepší nabídkou, dejte nám určitě vědět! S nákupem a prodejem našich českých - středoevropských vlasů to myslíme vážně a vlasy tedy vykoupíme velice rádi! ;-)

Pokud právě neplánujete cestu do Prahy a máte doma již odstřižené vlasy, a nebo se chcete nechat ostříhat v místě svého bydliště, nejlepší možností pro Vás je vlasy vyfotografovat a poslat nám zprávu na email info@dlouhovlaska.cz, nebo soukromou zprávu na FB: http://www.fb.com/Dlouhovlaska.cz

Pokud jste z Prahy, můžete se přijít ukázat osobně - na konzultaci. Vždy je potřeba být objednána.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu a na spolupráci!

S jakýmikoli dotazy nás kontaktujte na e-mailu: EvropskeVlasy@email.cz
info@dlouhovlaska.cz

Facebook:

Tel. 1: 778 005 066
Tel. 2: 775 649 429Vykupujeme i vlasy, které máte v šuplíku! ;-) Samozřejmě zkontrolujeme kvalitu vlasů, ale i Vaše "šuplíkové zásoby" mohou mít hodnotu několika tisíc - a máte super příspěvek na dovolenou ;-)


Termín na střih s Vámi můžeme domluvit od úterý do soboty, kdy je náš salon otevřen.