Svet-Stranek.cz
Dlouhovlaska.cz

Jak proběhl jeden z výkupů vlasů:Prodej středoevropských vlasů a prodlužování vlasů

Jak proběhl jeden z výkupů vlasů

V sobotu 25. května 2013 se nám povedl další z řady opravdu skvostných výkupů! :-) Vykupovali jsme krásné vlásky od holčičky, které prý tyto vlásky rostly od narození, tedy prý 10 let! Vykoupené vlasy měří 80 centimetrů! Radikální střih byl zcela dobrovolný a malá klientka byla po této akci neskutečně šťastná, jak se jí ulevilo. A u nás jsme zase šťastní, protože jsme bohatší o dětské panenské vlásky do naší sbírky... nebo lépe řečeno do naší nabídky Vám, našim klientkám! Ale pozor, polovina vlasů už je rezervovaná klientce na konec léta ;-)


Maminka s chladnou tváří naznačila, kde má být proveden řez... tedy střih :-)


Proběhlo pečlivé zagumičkování...


Culíčků bylo zagumičkováno opravdu hodně! Takovýmto způsobem jsou získány vlasy téměř bez "odpadu", my tedy získáme maximální možnou délku vlasů, čemuž odpovídá odměna za výkup, a zároveň při ladění finálního střihu odstřihneme už jen nejnutnější minimum vlasů.


Stihli jsme zaznamenat i stříhání úplně prvního culíčku!


A zde už se stříhají culíčky ve druhé řadě nad krkem...


Nutno podotknout, že stříhání nebylo ani na přání maminky, ani tatínka, ale především na přání samotné klientky! ;-) Po střihu byla neskonale šťastná a popisovala opravdickou úlevu! Žádný brek ani stesk, naopak radost a štěstí, tak to má být!


Vykoupené 80centimetrové vlásky!

Chcete diskutovat nad tímto výkupem? Můžete na Facebooku zde!