Svet-Stranek.cz
Dlouhovlaska.cz

Jak krátké vlasy lze prodloužit?:Prodej středoevropských vlasů a prodlužování vlasů

Jak krátké vlasy lze prodloužit?

Uvádí se, že lze prodloužit vlasy jen delší než 5 centimetrů, někde uvádějí dokonce limit 10 cm! V následujícím textu s našimi fotografiemi Vám však ukážeme, že prodloužit lze téměř jakkoli krátké vlasy! ;-) Přesvědčte se!
Často se nás ptáte, jak krátké vlasy lze prodloužit. Následujícím popisem a ukázkami fotografií naší práce Vám ukážeme, co všechno dokážeme ;-)

Nejprve se podívejte na následující 3 fotografie s poměrně krátkými vlásky, ale takovými, kdy jde prodlužko udělat v našich očích zcela bez problémů. Je zde dostatek vlásků na překrytí spojů a pečlivou úvahu nad tím, kam aplikujeme pramínky, odstraňujeme přechod. Krásně prodloužit tedy jdou takto krátké vlasy i s cca 2 centimetrovými vlásky nad krkem nebo ostře střižená mikáda. Ale pokud máte ještě mnohem kratší vlásky, čtěte dále!


Na fotografii níže jsme klientce připravovali vlásky úplně na míru, neboť měla specifický odstín, chodila ke kadeřnici na melír s blond a zrzavými odstíny, v tom bylo prodloužení náročnější, ale díky pečlivé přípravě jsme vše zvládli! ;-) Kombinovali jsme pramínky délky 55 cm a kratší délky pramínků tak, abychom vytvořili přirozeně sestříhaný dojem.


Platinové blondýnky mají často své vlásky hodně ulámané, a tedy krátké. V takovémto případě však problém vyřešilo cca 120 pramínků v délce 55 cm! :-)


Na následujících fotografiích je opět o něco náročnější provést krásné prodloužení vlasů, ale i tak si poradíme :-) Na fotografii níže bylo nejnáročnější aplikovat pramínky do oblasti nad krkem, kde naše klienka měla odrostlejší vyholené vlasy! Vršek hlavičky už byl bezproblémový, tam již byl dostatek vlásků na překrytí spojů. Jste zvědavy i na fotografii zepředu? Tadyje! ;-)


Na fotografii následující bylo pro změnu více vlásků nad krkem a na vršku byly vlasy relativně krátké. Prodlužko z takovýchto vlásků je tedy náročnější, i když se to nemusí na první pohled zdát! Tato naše klientka byla bohužel po nemoci a takto jí vlásky dorůstaly po jejich úplném zkrácení. Klientce jsme tak vrátily ztracené sebevědomí a jsme moc rádi, že jsme mohli takhle pomoci. Tato klientka se k nám právě chystá na posun a jsme si jisti, že jí krásně vlásky mezitím poporostly! Jak je vidět z komentářů pod fotografií ZDE,spokojenost této naší milé klientky přesvědčila i další - tehdy ještě naší budoucí (nyní současnou) - klientku  podobným problémem, tedy také s kraťoučkými vlásky po nemoci.


Níže je prodloužení z krátkých a řiďoučkých vlasů, a přesto vidíte, jaký je možný vytvořit úžasný objem!


A blížíme se k těm nejnáročnějším kouskům! :-)


U tmavých vlásků bývá práce o malinké procento snazší, ale jak je vidět níže, i s blonďatými vlásky si poradíme! I s melírem :-)


A dokonce i takového ježka jsme zkrotili! ;-)


Pro Vaši představu, na fotografii níže jsme použili asi 140 pramínků, včetně polovičních v délkách 35-40 cm.


Fotografie níže není jen obyč prodloužení z velmi velmi krátkých vlasů. Je to i příběh! Více si můžete přečíst ZDE! Tatoskvělá klientka se nám totiž také vyléčila po nemoci a protože už nechtěla čekat ani chvilku, prodlužovali jsme i takto kraťounké vlasy! I na vršku hlavy byly vlásky krátké jen pár centimetrů, stejně tak i nad krkem. Navíc byly vlasy extrémně husté! Zde platí, že jak hodně řídké, tak i extrémně husté vlasy - v takto krátkých délkách - není taková legrace prodlužovat. Použili jsme tedy větší počet pramenů, byť většina z nich byla poloviční šířky, než u ostatních případů krátkých vlasů. Od klientky máme i fotografii zepředu - ZDEToto prodloužení tedy bylo asi úplně nejnáročnější ze všech :-)


A že toto není možné? Takovéto prodloužení vlasů JE možné! My si dáváme na každé klientce opravdu záležet a každé naší klientky si velmi vážíme. "Nesázíme" pramínky automaticky, nad skladbou pramínků přemýšlíme. Pečlivost aplikace, spolehlivost a neviditelnost spojů je samozřejmostí.


A trojfotografie níže je opět důkazem o tom, že se u prodlužování vlasů opravdu MUSÍ přemýšlet - aby klientka neodcházela jako "hřib" (foto uprostřed) :-) Na takovéto proměny je potřeba řada zkušeností, šikovné ruce a chuť si s klientkou vyhrát ;-) Na Facebooku pod fotku nám nějaká slečna napsala, že to není možné, že určitě zafouká vítr a klientka vypadá jako "hřib" uprostřed, ale naše milá klientka se nás zastala a napsala, že tomu tak není ani po několikerém umytí! ;-) Více si můžete přečíst ZDE. A vidíte ty vyholené vlásky nad krkem? I tam jsme aplikovali tenké pramínky, aby bylo vše přirozené opravdu i když zafouká vítr ;-)


Máte také krátké vlásky a dočetli jste článek až sem? :-) Máte jakýkoli dotaz? Napište nám! Rádi Vám zodpovíme jakékoli dotazy a můžete se za námi i nezávazně stavět a ukázat se! Nebojte se, nejedná se o žádná kouzla a čáry, ale o šikovné ručičky Dlouhovlásky! ;-)

Kontakt: info@dlouhovlaska.cz