Svet-Stranek.cz
Dlouhovláska®

Ceník středoevropských vlasů:Jsme jedničkou v prodeji vlasů z vlastních výkupů a prodlužování vlasů

Ceník středoevropských vlasů


Důležité:

  • Prameny nešidíme ani na hmotnosti, ani na délce, to znamená, že poslední "ocásky" vlasů nepočítáme.
  • V ceníku je zcela transparentně uvedena i jmenovitá hmotnost pramene pro daný délkový interval. Prameny jsou opravdu poctivé (jinde možná koupíte prameny levněji, ale když se podíváte i na hmotnost a sílu jednotlivých pramenů, zjistíte, že jste koupila jen pár chlupů za mnoho peněz :-) - toto Vám v Dlouhovlásce rozhodně nehrozí.
  • Zakončení pramenů je tvořeno kvalitním a osvědčeným ultra tvrdým Dlouhovláska keratinem a prameny jsou připraveny rovnou pro aplikaci metodou micro rings, metodou keratin, případně pro jinou metodu podle přání klientky.
  • Odstíny označené čísly jsou orientační, zašleme Vám prameny v jakémkoli odstínu, tonalitě, nebo barvném tónu, anebo melírované prameny dle přání a uživatelsky definvoaných požadavků, např. podle fotografie, kterou nám zašlete spolu s Vaší objednávkou.
  • Původ vlasů: střední Evropa, skladem veškeré délky a odstíny v dostatečném množství.
  • Tento ceník je maloobchodní. Pokud máte zájem o velkoobchodní ceník, kontaktujte nás na e-mailu: info@dlouhovlaska.cz anebo na tel. 778 005 066.

Pokud si přejete znát ceník pouze volných copů (nenapramínkovaných), nebojte se nám ozvat. Pro spolurpacující akreditované salony a naše kurzistky nabízíme prodej vlasů a pramenů za výdodných cenových podmínek ;-)Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK