Svet-Stranek.cz
Dlouhovláska®

Aktuálně vyrábíme paruky na míru a zdarma pro...:Jsme jedničkou v prodeji vlasů z vlastních výkupů a prodlužování vlasů

Aktuálně vyrábíme paruky na míru a zdarma pro...

Dlouhovláska paruky daruje a předává průběžně. Možná jste naši činnost zachytili i ve vysílání Snídaně s Novou... Seznam žadatelek o paruku je dlouhý, množství darovaných vlasů i peněz omezené. Zakládáme si na transparentnosti, proto na toto místo budeme zveřejňovat informace o tom, pro koho akorát paručku vyrábíme (předem se omlouváme, pokud seznam nebude aktualizován dostatečně často a rychle - snažíme se pomáhat a makáme na výrobě paruček a na pomoci druhým. Tak, s chutí do toho ;-) )
Dlouhovláska do doby, kdy byl založen vlastní nadační fond pomohla k "novým vlasům" na vlastní náklady dvěma stovkám dívek a žen. Pomáhat nepřestaneme.

Aktuálně půjde do výroby paručka pro pětiletou Barborku, která o své vlásky přišla, neboť prodělala dvakrát myeloidní leukemii a následně transplantaci kostní dřeně.


Pokud chcete finančně přispět na výrobu paruky pro Barborku, můžete peníze zaslat na číslo transparentního účtu, který je veden u FIO banky:
2701509917/2010. Jako variabilní symbol prosím uveďte: 010.

Aktuálně půjde do výroby paručka pro dvanáctiletou Martinku.


Pokud chcete finančně přispět na výrobu paruky pro Martinku, můžete peníze zaslat na číslo transparentního účtu, který je veden u FIO banky:
2701509917/2010. Jako variabilní symbol prosím uveďte: 011.

Aktuálně půjde do výroby paručka pro Simonku (6 let).


Pokud chcete finančně přispět na výrobu paruky pro Simonku, můžete peníze zaslat na číslo transparentního účtu, který je veden u FIO banky:
2701509917/2010. Jako variabilní symbol prosím uveďte: 012.

Dále do výroby půjde i paručka pro onkologicky nemocnou paní Dášu. Pokud chcete finančně přispět na výrobu paruky pro paní Dášu, můžete peníze zaslat na číslo transparentního účtu, který je veden u FIO banky: 2701509917/2010. Jako variabilní symbol prosím uveďte: 006.

Dále do výroby půjde i paručka pro onkologicky nemocnou paní Janu. 


Pokud chcete finančně přispět na výrobu paruky pro paní Jany, můžete peníze zaslat na číslo transparentního účtu, který je veden u FIO banky:2701509917/2010. Jako variabilní symbol prosím uveďte: 007.

Dále do výroby půjde i paručka pro onkologicky nemocnou paní Adélu, která pracuje jako zdravotní sestřička. Pokud chcete finančně přispět na výrobu paruky, můžete peníze zaslat na číslo transparentního účtu, který je veden u FIO banky: 2701509917/2010. Jako variabilní symbol prosím uveďte: 009.

A k výše uvedenému ještě aktuálně vyrábíme paruky pro čtveřici dam, které si však nepřály, aby jejich fotografie byly zveřejněné, což samozřejmě ctíme a chápeme.

Dlouhovláska pomohla výrobou paruk pro potřebné zcela zdarma již více než dvěma stovkám dívek a žen. Díky Vaší pomoci NF Dlouhovláska pomohl výrobou paruky těmto dívkám a ženám - děkujeme Vám.

Z paruky vyrobené na míru se již těší Ellenka (4 roky) - video z předání naleznete na FB stánkách salonu Dlouhovláska.Ellence byl přidělen variabilní symbol platby: 002.

Z nových vlasů se díky Vaší podpoře raduje i onkologicky nemocná Sofiie. Video z předání paruky najdete na našich FB stránkách.


Sofince jste příspívali pod variabilním symbolem: 003.

Společnými silami jsme vyrobili i paruku pro devítiletou Amelii.Výrobu paruky pro Amelii jste podpořili pod variabilním symbolem: 004.

Díky Vaší podpoře má nové vlásky i onkologicky nemocná Verča, které je osm let. Video z předání paručky najdete na našem FB Dlouhovlásky.


Na výrobu paruky pro Verču jste přispěli pod variabilním symbolem: 005.

Na předání paručky už se těší onkologicky nemocnou Kačka, které je pět let. Paručku bychom měli jet předat v úterý 5. 2. do nemocnice v Motole.


Kačce jste přispěli pod variabilním symbolem: 008.

Díky podpoře přátel a dobrých lidí NF Dlouhovláska pomohl  onkologicky nemocné paní Jolaně, kdy jste na výrobu paruky přispěli pod variabilním symbolem: 001.

Výroba jedné paruky podle zvolené technologie a rozměrů hlavy vyjde na cca 12.000 - 16.000 Kč (jedná se o cenu práce vlásenkářek, bez jakékoli marže Dlouhovlásy a bez započtení ceny vlasů, které od dárců Dlouhovláska dostává na výrobu paruk zdarma - děkujeme).

Od začátku chceme, aby veškeré prostředky, se kterými bude nadační fond operovat, a veškeré projekty a prostě vše, co nadační fond udělá, bylo našim fanouškům a podporovatelům naprosto čitelné, srozumitelné a pro všechny zcela transparentní...

Číslo transparentního účtu, který je veden u FIO banky, je:
2701509917/2010

Platbu je možné zadat i prostřednictvím QR kódu do Vašeho chytrého bankovnictví (pod následujícím QR kódem je přednastavena platba ve výši 100 Kč, kterou lze libovolně upravit dle Vaší představy).

Pro mezinárodní platby prosím použijte IBAN: CZ8220100000002701509917
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

Výpis z transparentního účtu u FIO banky naleznete pod tímto odkazem.

S jakýmikoli dotazy nás kontaktujte na e-mailu:
EvropskeVlasy@email.cz
info@dlouhovlaska.cz

Facebook:

Tel. 1: 778 005 066
Tel. 2: 775 649 429