Svet-Stranek.cz
Dlouhovláska®

Kdo nás podporuje:Jsme jedničkou v prodeji vlasů z vlastních výkupů a prodlužování vlasů

Kdo nás podporuje

Náš skromný dík za velkou pomoc...

Za podporu a pomoc v první řadě srdečně děkujeme klientkám slonu Dlouhovláska. Veškerá pomoc potřebným byla doposud možná jen díky financím, které získal salon Dlouhovláska za své kadeřnické a vlásenkářské služby. Takto jsme společnými silami doposud pomohli již dvěma stovkám dětiček, dívek a žen k "novým vlasům". A pomáhat nepřestaneme.


Výroba paruk apříčesků byla až doposud plně hrazena z rozpočtu salonu Dlouhovláska (služby spojené s výrobou paruk a stříháním darovaných vlasů opravdu naše kolegyně zdarma nerealizují – jde nám o udržení a rozvoj kvality nabízených služeb, což pro Dlouhovlásku znamená, že i kolegyně a kolegové musejí být zasvoji práci – byť jde o dobrou věc – dobře ohodnoceni). Dlouhovláska vše financovala bez čerpání jediné koruny dotace a jakékoli další finanční podpory.


Pomoc byla tedy možná jen díky našim úžasným klientkám, které za salónem Dlouhovláska stojí v dobách dobrých i v dobách, kdy je hůře. Díky klientkám, které do salonu Dlouhovláska, našly cestu doslova ze všech koutů světa. Klientkám, jejichž důvěru nikdy nezklameme, i kdybychom se měli třebas rozkrájet.


Ještě jednou tedy opravdu hluboce děkujeme všem našim klientkám, fanouškům a fanynkám, bez vás by takto pomáhat prostě nešlo. Zatleskejte si, dobrá práce a velký respekt!


Nadační fond Dlouhovláska jsme založili právě proto, abychom mohli pomoci ještě více potřebným, a to i díky financím a podpoře od sponzorů, o kterých se postupně dočtete níže. Pojďme na to...

 

Nestává se to často... Ale i v Čechách se najdou velkés polečnosti s ještě větším srdcem. Ještě než náš nadační fond Dlouhovláska vznikl, napsali jsme email do přední a ryze české developerské společnosti FINEP a v několika větách jsme nastínili náš záměr. Odpověď týkající se vyjádření podpory naší myšlenky přišla od vedení společnosti hned následující den.


Takže velký palec nahoru, pevně věříme, že přesně díky této podpoře nadačního fondu Dlouhovláska ze strany developerské společnosti FINEP výrazným způsobem zkrátíme a "zahýbeme" s pořadníkem čekatelek na výrobu paruky na míru a zdarma.


Mimochodem, ceny nemovitostí neustále rostou, pokud uvažujete okoupi kvalitního domku, nebo bytečku, určitě mrkněte na internetové stránky FINEPu (www.finep.cz) – určitě si vyberete ;-) A pokud třebas půjdete darovat své vlásky do Dlouhovlásky, nebo navštívíte v Praze Západní město – Britskou čtvrť, jde o velmi ambiciózní a povedené dílo přímo "na metru" B – Stodůlky, které realizuje právě developerská společnosti FINEP.

 

Už "nějaký ten pátek" - v podstatě třetím rokem - Dlouhovlásku podporuje a neskutečně nám na rockerských akcích pomáhá nejlepší rockové rádio Rock MAX (www.rockmax.cz). Rádio Rock MAX se snaží pomáhat potřebným, jak to jen jde – např. organizací dárcovství krve, protože rockeři prostě mají zlaté srdíčko.


Spolupráce s Dlouhovláskou začala opět nenápadným emailem, kdy se pan ředitel rádia Rock MAX ozval Dlouhovlásce s nabídkou toho, že by bylo možné v rámci akce "Rockerskévlasy pro dětský a ženský úsměv" stříhat pod záštitou rádia Rock MAX ozdobu drsných rockerů a rockerek na výrobu paruk pro potřebné. Několikrát jsme si udělali výlet i do Baťova Zlína a stříhali jsme dárce vlasů přímo v Rock MAXu.


Díky podpoře a skvělé organizaci rádia Rock MAX Dlouhovláska již od roku 2017 stříhala na řadě rockerských akcí a festivalů - např. na festivalu Masters of Rock, kde se pro nás stříhání vlasů drsných rockerů a rockerek, ale se zlatým srdcem, stalo již jakousi "tradicí". V roce 2018 jsme byli Ivanem Jekim Jiekielkem pozváni na Rock Therapy v Orlové a pevně věříme, že nám ambiciózní plány pomoci a spolupráce vydrží i do mnoha dalších let.


Dobře víme, že vlasy jsou ozdobou všech rockerů a rockerek a opravdu si velmi ceníme jejich pomoci a oběti, kterou věnovali pro dobrou věc - pro výrobu paruk onkologicky a jinak závažně nemocným dětem, dívkám a ženám. Tuto důvěru nikdy nezklameme. Pomáhat nepřestaneme.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK