Svet-Stranek.cz
Dlouhovláska®

Vlasové pásky/NanoTape:Jsme jedničkou v prodeji vlasů z vlastních výkupů a prodlužování vlasů

Vlasové pásky/NanoTape

Přímo v České republice pro Vás vyrábíme novou patentovanou technologií na bázi nano-polymerů vlasové pásky jednou, dvakrát, nebo až čtyřikrát prošité a NanoTape - stačí si jen vybrat ;-)

již delší dobu pro Vás Dlouhovláska vyvíjí technologický postup inovativní výroby vlásenek/kompaktních vlasových příčesků – valsových pásů/NanoTape. Veškeý výzkum a vývoj probíhá v rámci České republiky ve spolupráci s dalšími spřátelenými společnostmi.


Zakončení vlasových pásků/NanoTape je tvořeno adhezivní hmotou na bázi nano-polymerů, která zajišťuje pružnost konstrukce a zároveň vynikající stabilitu a fixaci vlasů ve spoji. Struktura nano-polymerů byla vyvinuta tak, aby byl výsledek zcela zdravotně nezávadný, hypoalergenní a zároveň byly vlasové pásky a NanoTape příjemné na dotek, zachovala se jejich pružnost a bylo dosaženo maximální diskrétnosti a formovatelnosti spojů


Vlasovépásy a NanoTape mohou být pro ještě lepší fixaci jednotlivých vlasů vesvazku jedno- až čtyřnásobně prošité pomocí speciálních šicích strojů používaných ve vlásenkářské výrobě.


Vlasové pásky a NanoTape od Dlouhovlásky mají svoji výhodu v univerzálnosti – lze je dle potřeby libovolně délkově upravovat, zastřihnout, zkrátit a vytvořit takto pevný a diskrétní spoj v délce od jednotek milimetrů až jednotek centimetrů, který bude skvěle korespondovat s atributy klientčiny kštice.


Pokud máte jakékoli dotazy - kontaktujte nás na našem tel. 778 005 066, anebo na emailové adrese: info@dlouhovlaska.cz


A na závěr pro inspiraci pár ilustrativních fotografií z výroby, kterou neustále vylepšujeme ;-)Jedna z prvních várek vlasových pásků - vlasové pásky a NanoTape vyrobené z melírovaných vlasů.


Vlevo na obrázku vidíte trojitě prošitý vlasový pásek naší výroby, vpravo je fotografie konkurenčního produktu. Vlasové pásky, které jsou opatřeny prošitím, jsou prošity velmi precizně - neviditelnou vlásnekářskou nití. Vždy se snažíme, aby ve vlasovém pásku bylo dosaženo maximální hustoty vlasů, což má příznivý vliv na finální objem účesu při aplikaci nižšího počtu vlasových pásků/NanoTape.


Zde je malá ukázka čtyřnásobného prošití vlasového pásu pomocí speciálních vlásenkářských strojů.


A takto vypadá vlasový pás, který je opatřen speciální oboustrannou fixační páskou - pás lze dále stříhat a dělit do formy vlasových pásků prakticky libovolné délky (nejčastěji pracujeme s NanoTape o rozměrech 2,9 cm x 0,7 cm).
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK