Svet-Stranek.cz
Dlouhovlaska.cz

Kontakty:Prodej středoevropských vlasů a prodlužování vlasů

Kontakty

Ing. Petra Valentová
IČ: 87270455
Najdete nás na adrese: Lužická 11, Praha 2

Otevírací doba od ledna 2015: Dle objednávek, nejčastěji Út - Pá: 10:00 - 21:00, So: 13:00 - 20:00
Konzultace po domluvě, abychom měli dostatek času se Vám věnovat :-)

Provozovna se nachází cca 30 metrů od tram. zastávky Jana Masaryka (tram 4 a 22, bus 135), nebo cca 200 m od stanice metra A - Náměstí Míru. (Podívejte se na odkaz na stránce "Jak se k nám dostanete".)


Těším se na viděnou s Vámi! Petra ;-)

Kontaktujte nás nejlépe e-mailem:
EvropskeVlasy@email.cz

Tel.: 778 005 066 (Reagujeme i na SMS.) 
Pokud si přejete prodloužení vlasů, preferujeme e-mailovou komunikaci (nebo Facebook), abyste nám mohla zaslat fotografii Vašich vlasů a my si tak pro Vás mohli připravit vlásky přesně na míru. Odepisujeme bleskově a jsme schopni Vás objednat v termínu do několika málo dní! Posuny prodloužených vlasů trvají déle a je potřeba je lépe plánovat, proto se prosím na posuny vlasů objednávejte prostřednictvím e-mailu, a to nejlépe 3 týdny dopředu, ať Vám co nejlépe můžeme vyjít vstříc s termínkem.
  
Pracujeme po domluvě i o víkendech a státních svátcích, protože chápeme, když klientky ve všední dny nemohou. Klientky také často mohou až po pracovní době, proto pro nás není problém objednat Vás i na pozdně večerní hodiny. Rádi Vám s časem vyjdeme vstříc.

Pro kadeřnice a konzultace: Pokud se chcete přijít na vlásky podívat nebo si je rovnou nakoupit pro Vás nebo Vaše klientky, stavte se (nejlépe po domluvě, stačí SMS) Út - Pá: 11:00 - 20:00, v jiné termíny individuálně (ne pondělky).

Pro zájemce o výkup vlasů: Nejlepší cestou je, pokud se vyfotíte na denním světle zezadu a zašlete fotografii se zprávou na některý z našich e-mailů nebo na náš Facebook. Napište prosím, o kolik cm byste chtěli vlasy zkrátit, a navrhněte možné termíny, které by Vám vyhovovaly. Obratem dáme vědět, zdali máme o výkup Vašich vlasů zájem, a také navrhneme termíny.

Těšíme se s Vámi na viděnou!