Svet-Stranek.cz
Dlouhovlaska.cz

Odkud získáváme naše vlasy?:Prodej středoevropských vlasů a prodlužování vlasů

Odkud získáváme naše vlasy?

Krátké povídání o tom, jak Petra se svými kolegy pro Vás vybírá ty nejlepší kousky! ;-)

Kdo mě alespoň trošku zná, ví, že bych nikomu žádné špatné vlasy neprodala. Spolu s celou Dlouhovláskou chceme jít cestou kvality, nikoli zisku za každou cenu, kvantity ve smyslu nabídky nekvalitních vlasů (evropského typu) a pokud od nás vlásky zakoupíte, můžete se na nás kdykoli s jakýmkoli problémem obrátit.  Svých klientek si vážím a vážíme, a naším přáním vždy bude 100 % spokojených klientek! :-)


Součástí toho, že Vám nabízíme z oblasti vlasů jen to nejlepší, bylo i to, že jsme si jezdili vlasy sami vybírat. Takový nákup pak zabíral několika- až mnohahodinovou práci v přebírání culíku po culíku a výběru toho nejlepšího.Jezdili jsme na různá místa v Evropě.Když jsem začínala s prodlužováním vlasů, domluvila jsem se s klientkou, jaké vlásky by si přála, a šla jsem obíhat obchody s vlasy v Praze. Tam, kde se mi vlásky pro klientku nejvíce líbily, jsem je zakoupila. Klientky byly spokojené a mě to motivovalo jít dál a dál. Od té doby už nějaký čas utekl, a začala jsem cestovat mimo ČR do skladů, kde je mnohem, mnohem větší výběr a již jsem nekupovala jeden culík, ale celé kilogramy vlasů. Když se skončilo s nákupem, ukazovala jsem poté vlasy dodavateli a kladla mu na srdce: „Tohle mám ráda, tohle mám ráda.“ :-) Bylo to proto, že když jsem poté chtěla zaslat jen menší několikakilogramovou zásilku, dodavatel věděl, co se mi líbí – rozumějte – po čem prahnete Vy, naše milé klientky! :-)Pokud nám věříte, pak si buďte jisti, že Vaši důvěru nezklameme! Protože nakupovat vlasy do Číny opravdu nejezdíme! ;-)Pak jsem ale zjistila, že nejlepším ze způsobů získávání vlasů je klasický výkup vlasů, kdy klientce stříháme vlastní vlásky, za které dostane podle odstínu, délky a gramáže vlasů zaplaceno. Výborná kvalita vlasů je nutnou podmínkou výkupu! O vlasy, které by se nám nelíbily, bychom neměli zájem ani zadarmo.


Naopak, pokud potkáme na ulici osůbku, jejíž vlasy jsou nádherné, dlouhé a nebarvené, dostane od nás vizitku, ať se nám ozve v případě, kdy by se rozhodla pro radikální střih.

Vykupujeme vlasy panenské, tj. nebarvené a nezničené jakýmikoli chemickými či mechanickými úpravami. Spolupracujeme i s kadeřnictvími, od nichž vykupujeme vlasy od jejich klientek, které se chtěly nechat ostříhat, a to s kadeřnictvími napříč republikou, ale i za hranicemi.


Klasický výkup vlasů je dnes už u nás hlavním způsobem získávání vlasů. Jsme moc rádi, že k nám na výkup klienti chodí a díky tomu máme nyní průměrně 2-3 výkupy vlasů denně, někdy se povedou i 4 za den a rekordem je 6 klientů, které jsme za jeden den ostřihali! ;-) Takovýto způsob získávání vlasů je dle našeho názoru nejlepší a rozhodně chceme jít touto cestou.


Máme již tímto způsobem spřáteleno i mnoho kadeřnictví, které nám pravidelně posílají (po domluvě) ustřižené vlasy, přesně v takové kvalitě, jaké požadujeme. 


  

Aby se dostaly vlásky až k Vám, klientkám, které si chtějí nechat prodloužit či zahustit vlasy, je dlouhá cesta, ale snažíme se v každém případě o získání dostatečného množství maximálně kvalitního vlasového materiálu. Středoevropské vlasy jsou velmi vzácná surovina, ale i přesto Vám chceme nabízet pouze tyto vlasy, protože tyto jsou nejkvalitnější a rozhodli jsme se jít cestou kvality. Proto Vám nenabízíme hrubé tmavé východoevropské vlasy, ani přesušené bělené východoevropské vlasy („kazachy“) a ani vlasy původem z Asie, tj. vlasy evropského typu. Nechceme, abyste s vlasy byla nespokojená, chceme, abyste měla z prodloužených vlasů potěšení - a to si myslíme, že můžete mít pouze z kvalitních krásných a zdravých vlasů.