Svet-Stranek.cz
Dlouhovláska®

Kariéra:Jsme jedničkou v prodeji vlasů z vlastních výkupů a prodlužování vlasů

Kariéra

Krásný den - jsme moc rádi, že máte - stejně tak, jako řada dalších kolegyň - zájem o rozšíření skvělého týmu Dlouhovlásky :-) Inu, až si přečtete o aktuálně nabízených pozicích, dejte nám určitě o sobě vědět, budeme jen rádi. Dopředu předesíláme, že nehledáme kolegyni za 130 Kč na hodinu, ale kvalitní spolupracovníky se nebojíme i kvalitně a velmi nadstandardně zaplatit. Možná proto se k nám neustále hlásí řada uchazečů o zaměstnání a je velmi pravděpodobné, že nám napíšete i Vy, ale my Vás nebudeme moci zrovna přijmout. To však nevadí, protože naprostá většina zájemců zkusí za čas o práci v Dlouhovlásce zažádat znovu... Pošlou svůj životopis, který do té doby rozšíří o nabité zkušenosti, spolu s ukázkami autorských prací (melírů, kretaivních barvení a střihů) a... Držíme palce!MANAŽER/MANAŽERKA JUNIOR:


Je pět hodin večer. Kolegové kadeřníci a kadeřnice už končí, balí si věci a odcházejí domů. Vy účtujete poslední nadšené klientky a domlouváte s nimi rovnou další termín(y) návštěvy. V tom přijde na služební telefon textová zpráva, ve které se klientka omlouvá z celodenního termínu na následující den, neboť ji partner překvapil "last minute" dovolenou do Egypta, o které klientka neměla ani tušení... Vyúčtujete a objednáte klientky, které jsou v salonu. Poděkujete klientce, která zítra odlétá na dovolenou za informaci, popřejete jí hezkou dovolenou a nabídnete jí nejbližší další (uvolněný) možný termín po návratu z dovolené. Pak sednete k seznamu zájemců o termín, kteří čekají v pořadníku na objednání do Dlouhovlásky, a začnete je obvolávat a rozesílat textovky...

Zajímá Vás to? Chcete řídit a koordinovat práci týmu lidí? Toužíte se podílet na marketingových strategiích? Baví Vás plánování akcí a tembuildingů? Komunikujete rád(a) mluvenou i psanou formou?

Zkuste se ozvat ;-)

Koho hledáme? Praxe na tuto pozici není nutná. Musíte však mít minimálně SŠ vzdělání s maturitou a musíte umět pracovat na PC (v běžných programech typu MS Office). Nutný je i pozitivní přístup ke klientům a vysoké pracovní nasazení a zodpovědnost.

Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy SŠ/VŠ. 

Co nabízíme? Super kolektiv. Možnost uzpůsobit pracovní dobu (můžete klidně pracovat i jen některé dny v týdnu - vše je o dohodě). Po zapracování je možný i homeworking/homeoffice. Velmi dobré  finanční ohodnocení (podle relevantních statistických výsledků a pramenů si kolegové v Dlouhovlásce vydělají přibližně dvakrát až třikrát tolik, co jejich kolegové na obdobných pozicích v konkurenčních salonech). Vaše práce Vás bude bavit a hlavně svojí prací i pomůžete druhým, Dlouhovláska je totiž salon, který pomáhá.. Napište nám a dozvíte se více, třebas o dalších benefitech, mezi které patří např. měsíční příspěvek na fitko, nebo pronájem firemního bytu v centru Prahy, pokud jste z dálky a nemáte kde hlavu složit ;-) A řadu dalších výhod, jako např. intenzivní kurzy angličtiny(každou středu ráno) atd., atd... :-)KADEŘNÍK/KADEŘNICE - JUNIOR:


hledáme kolegyni, nebo kolegu - kadeřnici na hlavní pracovní poměr (HPP).

Jelikož je salon Dlouhovláska neustále roste, je na čase poohlédnout se po další super kolegyňce, nebo kolegovi, kteří rozšíří náš úžasný tým ;-)

Dlouhovláska není jen kadeřnictví a nenabízíme jen kadeřnické služby, měníme klientkám životy k lepšímu - klientky si k nám jdou ulevit, odpočinout,relaxovat, anebo se naopak vypovídat - vždy do přátelského kolektivu.  Myslíte si, že to zvládnete, pak možná hledáme právě Vás ;-)

Koho hledáme? Nutnou podmínkou je vyučení v oboru kadeřnice. Kadeřnická a vlásenkářská činnost zahrnuje celou řadu úkonů a procesů, tedy nehledáme jen kolegyně na prodlužování vlasů, na které se specializujeme, ale i kolegyně na barvení a na stříhání dárců vlasů a klientek a klientů, kteří k nám přijdou své vlasy prodat. A není jich zrovna málo :-)

Pokud tedy ráda stříháte/barvíte, prostě milujete kadeřničinu a ráda byste pokračovala bez stresu v dobrém kolektivu, možná hledáme právě Vás ;-)

Tato pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy škol a učilišť, kteří mají zájem o práci v oboru a chtějí se učit novým věcem.

Co nabízíme? Super kolektiv. Pracovní dobu cca 6,5 h. Možnost uzpůsobit pracovní dobu (můžete klidně pracovat i jen některé dny v týdnu - vše je o dohodě). Velmi dobré  finanční ohodnocení (podle relevantních statistických výsledků a pramenů si kolegové v Dlouhovlásce vydělají přibližně dvakrát až třikrát tolik, co jejich kolegové na obdobných pozicích v konkurenčních salonech). Vaše práce Vás bude bavit a hlavně svojí prací i pomůžete druhým, Dlouhovláska je totiž salon, který pomáhá.. Napište nám a dozvíte se více, třebas o dalších benefitech, mezi které patří např. měsíční příspěvek na fitko, nebo pronájem firemního bytu v centru Prahy, pokud jste z dálky a nemáte kde hlavu složit ;-) A řadu dalších výhod, jako např. intenzivní kurzy angličtiny(každou středu ráno) atd., atd... :-)KADEŘNÍK/KADEŘNICE - SENIOR:


hledáme kolegyni, nebo kolegu - kadeřnici na smlouvu s OSVČ, nebo na hlavní pracovní poměr (HPP).

Jelikož je salon Dlouhovláska neustále roste, je na čase poohlédnout se po další super kolegyňce, nebo kolegovi, kteří rozšíří náš úžasný tým ;-)

Dlouhovláska není jen kadeřnictví a nenabízíme jen kadeřnické služby, měníme klientkám životy k lepšímu - klientky si k nám jdou ulevit, odpočinout,relaxovat, anebo se naopak vypovídat - vždy do přátelského kolektivu.  Myslíte si, že to zvládnete, pak možná hledáme právě Vás ;-)

Kromě běžných kadeřnických služeb se věnujeme i prodlužování vlasů a vlásenkářské činnosti - od nové kolegyně, nebo kolegy nám bude stačit, když bude umět hezky stříhat a melíry, zbytek ji/jeho naučíme časem podle toho, co koho bude bavit a na co se bude chtít specializovat...

Koho hledáme? Nutnou podmínkou je vyučení v oboru kadeřnice. Kadeřnická a vlásenkářská činnost zahrnuje celou řadu úkonů a procesů, tedy nehledáme jen kolegyně na prodlužování vlasů, na které se specializujeme, ale i kolegyně na barvení a na stříhání dárců vlasů a klientek a klientů, kteří k nám přijdou své vlasy prodat. A není jich zrovna málo :-)

Pokud tedy ráda stříháte/barvíte, prostě milujete kadeřničinu a ráda byste pokračovala bez stresu v dobrém kolektivu, možná hledáme právě Vás ;-)

Pokud máte zájem o tuto pozici, musíte mít minimální praxi v oboru alespoň dva roky.

Co nabízíme? Super kolektiv. Pracovní dobu cca 6,5 h. Možnost uzpůsobit pracovní dobu (můžete klidně pracovat i jen některé dny v týdnu - vše je o dohodě). Velmi dobré  finanční ohodnocení (podle relevantních statistických výsledků a pramenů si kolegové v Dlouhovlásce vydělají přibližně dvakrát až třikrát tolik, co jejich kolegové na obdobných pozicích v konkurenčních salonech). Vaše práce Vás bude bavit a hlavně svojí prací i pomůžete druhým, Dlouhovláska je totiž salon, který pomáhá.. Napište nám a dozvíte se více, třebas o dalších benefitech, mezi které patří např. měsíční příspěvek na fitko, nebo pronájem firemního bytu v centru Prahy, pokud jste z dálky a nemáte kde hlavu složit ;-) A řadu dalších výhod, jako např. intenzivní kurzy angličtiny (každou středu ráno) atd., atd... :-)ASISTENTKA:


Dále hledáme asistentku na pomoc s úklidem salonu a péči o klientkysalonu – buď formou brigády/DPP, anebo HPP – možnost pružné pracovní doby.


Koho hledáme? Pozice je vhodná i pro student(k)y, seniory, nebo maminky na MD apod. Klientky si jdou do Dlouhovlásky ulevit, odpočinout, relaxovat, anebo se naopak vypovídat - vždy do přátelského kolektivu - a péče o klientky je naší prioritou a toto by byl alespoň ze začátku Váš hlavní úkol a cíl v novém zaměstnání. 


Co nabízíme? Super kolektiv. Pracovní dobu cca 6,5 h. Možnost uzpůsobit pracovní dobu (můžete klidně pracovat i jen některé dny v týdnu - vše je o dohodě)Velmi dobré  finanční ohodnocení (podle relevantních statistických výsledků a pramenů si kolegové v Dlouhovlásce vydělají přibližně dvakrát až třikrát tolik, co jejich kolegové na obdobných pozicích v konkurenčních salonech). Vaše práce Vás bude bavit a hlavně svojí prací i pomůžete druhým, Dlouhovláska je totiž salon, který pomáhá.. Napište nám a dozvíte se více, třebas o dalších benefitech, mezi které patří např. měsíční příspěvek na fitko, nebo pronájem firemního bytu v centru Prahy, pokud jste z dálky a nemáte kde hlavu složit ;-) A řadu dalších výhod, jako např. intenzivní kurzy angličtiny(každou středu ráno) atd., atd... :-)KONTAKT:
Máte zájem? Rozumné. Ničeho se nebojte a napište nám (pošlete třebas něco o sobě, kde jste již pracovala apod., ukázky svých prací - pokud je máte, fantasii se meze nekladou) na email:

info@dlouhovlaska.cz
popř. si i zavolejte na tel.:
778 005 066

#PráceSnů #změnaklepšímu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK