Svet-Stranek.cz
Dlouhovlaska.cz

Jak to vypadat nemá?:Prodej středoevropských vlasů a prodlužování vlasů

Jak to vypadat nemá?

Chodí k nám mnoho klientek se zpackanou prací odjinud. Ale nechceme ty z Vás, které se zatím rozmýšlejí zdali prodloužené vlasy zkusit či nikoli, vystrašit. Spíše bychom chtěli ukázat a dokázat, že „když dva dělají totéž, není to totéž“. Výběr kadeřnice nebo salonu na prodloužení vlasů není zkrátka jednoduchý a má svá specifika.


Na obrázku níže je zachycena klientka, které k nám přišla JENOM se spoji, protože spoje se natolik rozdrolily, že z nich vypadaly všechny vlasy! Klientce jsme tedy šetrně odstraňovali pouhé spoje. A jak se to mohlo stát? Rozhodně byl použit nekvalitní spojovací materiál, zřejmě to byl ten nejlevnější čínský keratin. Nehledě na to, že když se spoj navíc prsty špatně připevní, dopadne to pak takto.S čínským (asijským) keratinem bohužel čas od času někdo přijde a je vidět, že vždy jsou pramínky velmi vypelichané. Bohužel se s tímto nekvalitním materiálem může stát i to, co je zachyceno na fotografii, a to že vypelichají úplně všechny vlasy ze spojů.


Na fotografii níže jsou pak pro změnu obrovské spoje s velkými ringy. Nejsou micro ringy jako micro ringy a hlavně – důležité je přemýšlet i nad zvolenou barvou kroužků. Tady je naprosto všechno špatně. Barva ringů je zvolena zářivá, spoje tedy prosvítají i mezi vlasy klientky. Ringy jsou zbytečně velké a pramínky jsou navíc kladeny i zbytečně moc vysoko – tam, kde jsou již vidět, a to nemusí ani „zafoukat vítr“.Dalším "skvostem" jsou zářivě zelené spoje, které jsou charakteristické pro metodu bond (bond plus, bellargo či bond fix). Místo kroužku micro ring, který zůstává stejně barevný, se aplikuje samosmršťující trubička, přičemž pramínek je zakončený kovovým zakončením. Tento kov však koroduje a spoje u metody bond (bond plus, fix, bellargo) pak vypadají jako na obrázku níže:A pak máme ve sbírce spoustu fotografií klientek, které přišly se spoji, jež se nechají souhrnně nazvat "vozdrami", zkrátka velkými ulepenými spoji. Podívejte se např. na následující fotografie:
A takto se k nám přišla ukázat slečna s prodlužkem odjinud. Za prodloužení vlasů na obrázku níže dala 9 tisíc, a již po 2 týdnech nošení už z klientky přímo sálala zoufalost. Prosila nás o pomoc a v podstatě o záchranu. Byli bychom schopni jí vlásky sundat okamžitě a klidně ihned udělat prodlužko nové, ale domluvili jsme termín na později. Klientka chtěla ještě zkusit uplatnit reklamaci u člověka, který jí to takto "zprasil".Další skupinu katastrof bych označila jako "betonové kompozity". To se stane tak, že kadeřnice zakoupí levný asijský keratin, který se časem začne chovat jako žvýkačka a začne se "vpíjet" do odrostů klientky. Naštěstí jsme si i s tímto oříškem poradili a klientce jsme tento "kompozit" šetrně rozčesali a poté prodloužili vlasy znovu, samozřejmě naším kvalitním a osvědčeným materiálem:Mezi podobný problém bych zařadila i dred na následující fotografii. Tam se nejedná o nekvalitní práci kadeřnice, ale za tyto ohromné dredy si bohužel může sama klientka. Přišla na posun po dlouhých 9 měsících! Přičemž na posuny doporučujeme chodit po 3 měsících. Ale i takovéto dredy umíme šetrně rozčesat. Zde bych si dovolila připojit důrazné varování. Určitě nechoďte s takovými dredy tam, kde Vám rovnou sdělí, že Vám tyto dredy vystřihají! Mějte na paměti, že s trpělivostí se dá rozčesat cokoli. Alespoň u nás.Nakonec jsme zachránili i již zmiňovanou klientku odjinud. Reklamaci u konkurence bohužel neuplatnila, i když i to je do očí bijící. Více si můžete přečíst ZDE. Takže na první i třetí fotografii je prodlužko za tu samou částku, ale od dvou různých lidí. Aneb jak již bylo napsáno na začátku - když dva dělají totéž, není to totéž.Diskutujte na Facebooku: https://www.facebook.com/Dlouhovlaska.cz

Zeptejte se nás na cokoli: info@dlouhovlaska.cz


A děkujeme za Vaši důvěru, kterou v nás vkládáte!