Svet-Stranek.cz
Dlouhovlaska.cz

Jak se k nám dostanete?:Prodej středoevropských vlasů a prodlužování vlasů

Jak se k nám dostanete?

Adresa provozovny: Lužická 11, Praha 2 - Vinohrady

Provozovna se nachází cca 30 metrů od tram. zastávky Jana Masaryka (tram 4 a 22, bus 135), nebo cca 200 m od stanice metra A - Náměstí Míru


Z metra na Náměstí Míru můžete za námi přijít i pěšky, je to daleko cca 200 metrů. Z Náměstí Míru tedy můžete jít kousek pěšky Francouzskou ulicí (jakoby nahoru) nebo popojet tramvají na zastávku Jana Masaryka. Ze zastávky se dáte pěšky rovnou doleva (jdete asi 10 metrů Budečskou ulicí) a hned se dáte doprava, což je ulice Lužická. Cca pátý dům na levé straně Lužické ulice nese číslo 11 a uvidíte velkou výlohu našeho salonu.

Z metra I. P. Pavlova (trasa C) taktéž doporučujeme popojet tramvají, konkrétně dvě stanice směrem nahoru přes Náměstí Míru na tramvajovou zastávku Jana Masaryka. Pokud například pojedete z hlavního vlakového nádraží, doporučujeme následující trasu: Metrem C - Hlavní nádraží - I. P. Pavlova a poté dvě  stanice tramvají z I. P. Pavlova na zastávku Jana Masaryka.

Odkaz na podrobnou mapu najdete ZDE.

Šumavskou ulicí k nám také můžete pěšky dojít od tramvajové zastávky 10, 16 Šumavská.


Pokud byste chtěli jet po trase metra B, pak vystupte na stanici Karlovo náměstí a popojeďte tramvají č 4 nebo 22 přes zastávky Štěpánská - I. P. Pavlova - Náměstí Míru -  na tramvajovou zastávku Jana Masaryka. (Nebo 10, 16: Štěpánská - I. P. Pavlova - Náměstí Míru - Šumavská, je to jen o pár metrů dál.)


Zaparkovat můžete hned na rohu ulic Lužická a Budečská.

Pro jakoukoli radu při cestě za námi se nás také nebojte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme s navigací! ;-D

Pokud se za námi chcete zastavit na konzultaci, nákup vlasů nebo jste zájemce o výkup vlasů, prosím, kontaktujte nás předem e-mailem, FB zprávou nebo SMS zprávou. Domluvíme se na termínu návštěvy, abychom na Vás měli dostatek času a především, abyste neměli zbytečnou cestu z důvodu naší nepřítomnosti.

Těšíme se s Vámi na viděnou!