Svet-Stranek.cz
Dlouhovláska®

Dlouhovláska - prodlužování vlasů, prodej a výkup vlasů, výroba a darování paruk zdarma potřebným...:Jsme jedničkou v prodeji vlasů z vlastních výkupů a prodlužování vlasů

Dlouhovláska - prodlužování vlasů, prodej a výkup vlasů, výroba a darování paruk zdarma potřebným...

Vítejte ve světě nádherných, kvalitních, zdravých a hebkých vlasů! Specializujeme se pouze na to nejlepší, protože si každá klientka zaslouží to nejlepší, a vždy se budeme snažit ze všech sil, abychom v tom, co děláme, byli jedničkou.
Dlouholváska je salon zaměřený na poskytování kompletních služeb v oblasti kadeřnictví, vlásenkářské činnosti a prodlužování vlasů. Nabízíme prodlužování a zhušťování vlasů, vlásenkářské služby i běžné kadeřnické služby v našem novém salónu v Praze. Najdete nás konkrétně na Stodůlkách (nová adresa: Svitákova 2902/16). Disponujeme největšími zásobami vlasů ve střední Evropě. Kvalitními vlasy v rámci dodavatelský činnosti zásoboujeme i řadu odběratelů (kadeřnictví i jednotlivců věnujících se prodlužování vlasů) po celé ČR, SR i v zahraničí.Dlouhovláska prostřednictvím vlastního Nadačního fondu Dlouhovláska pomáhá výrobou a darováním paruk z pravých vlasů, které jsou pro obdarované vyráběny na míru z darovaných vlasů. Naším cílem je, aby dívky a ženy, které z jakéhokoli důvodu ztratily svoji pomyslnou "korunu krásy", už nemusely vlasové náhrady a paruky draze kupovat, ale abychom jim společnými silami pomohli k "novým vlasům". Takto Dlouhovláska pomohla dnes již téměř třem  stovkám dívek a žen. A jak se u nás říká - "když se chce, všechno jde". Tak, s chutí do toho, a jde se na to...


Jsme salon, který i pomáhá. Více na webové stránce věnované pomáhání prostřednictvím vlasů: www.darovanivlasu.infoČást obdarovaných z žen, kterým již Dlouhovláska pomohla...


Naším hlavním oborem je poskytování kompletních služeb v oblasti kadeřnictví, vlásenkářské činnosti a prodlužování vlasů.


Naši pracovníci procházejí pravidelnými školeními a neustále se učíme novým technikám a sledujeme nejmodernější trendy v oblasti. Vždy pracujeme s maximální péčí a šetrností k vlasům klientek a do své práce dáváme srdce. Námi nabízené vlasy pocházejí z našich výkupů, tedy stoprocentně ručíme a garantujeme kvalitu. Tyto vlasy jsou kvalitní, jemné, lesklé, zdravé, strukturou stejné jako ty naše, lze je barvit, zesvětlovat, trvalit, žehlit, kulmovat atd. Většina našich vlasů pochází přímo od klientů, kteří se k nám přijdou ostříhat v rámci výkupu vlasů. V současné době jsme již největší výkupci a zpracovatelé vlasů ve střední Evropě.


Navštivte naši novou Dlouhovlásku s největší zasobou vlasů ve střední Evropě - vše potřebné najdete na jednom místě. 


Přidejte se mezi naše spokojené klientky a nebo se staňte našimi pravidelnými odběrateli. Nabízíme elitní vlasy, dárky, servis, odměny, záruku, osobní přístup a klientek i odběratelů si skutečně vážíme. 

Vlasy máme vždy skladem v dostatečném množství. Stojí za námi řada spokojených klientek (realizovali jsme dnes již tisíce proměn, viz naše Facebooková stránka), řada nasbíraných zkušeností a důkazem toho je množství fotografií s našimi skutečnými klientkami. Námi nabízené vlasy Vám samozřejmě rádi ukážeme a s potěšením zodpovíme veškeré Vaše dotazy. Nevěříte? Napište nám a obratem se Vám dostane odpovědi na jakýkoli dotaz týkající se prodlužování vlasů.

Kontakt: info@Dlouhovlaska.cz

Sledujte novinky a zajímavosti na naší Facebookové stránce!

A jak se k nám dostanete?

Autem: Svitákova 2902/16, Praha - Stodůlky
Zavolejte nám na tel.: 778 005 066, že si přejete u nás zaparkovat a otevřeme Vám závoru na naše parkoviště, které je hned vedle naší nové provozovny ;-)

Metrem: Metro B - Stodůlky
Metro má dva výstupy, Vy vystoupíte směrem "Britská čtvrť, Západní město".
Půjdete poté pořád rovně.
Budete míjet po levé straně naši starší provozovnu (na adrese náměstí Junkových 4) a až dojdete na konec budovy, stále půjdete rovně. Jsme v přízemí domu hned vedle této budovy, takže pouze přejdete silnici a jste u nás :-)Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK