Svet-Stranek.cz
Dlouhovláska®

Jak Dlouhovláska pomáhá:Jsme jedničkou v prodeji vlasů z vlastních výkupů a prodlužování vlasů

Jak Dlouhovláska pomáhá


Salon Dlouhovláska pomáhá potřebným již několik let, prakticky od svého založení.

Pro ještě více pomoci potřebným jsme se před časem rozhodli k založení vlastního Nadačního fondu Dlouhovláska. Naším cílem je, aby dívky a ženy, které z jakéhokoli důvodu ztratily svoji pomyslnou "korunu krásy", už nemusely vlasové náhrady a paruky draze kupovat, ale abychom jim společnými silami pomohli k "novým vlasům". Že to není možné? Jak se u nás říká - "když se chce, všechno jde". Tak, s chutí do toho, a jde se na to...

Od začátku chceme, aby veškeré prostředky, se kterými bude nadační fond operovat, a veškeré projekty a prostě vše, co nadační fond udělá, bylo našim fanouškům a podporovatelům naprosto čitelné, srozumitelné a pro všechny zcela transparentní...

Číslo transparentního účtu, který je veden u FIO banky, je:
2701509917/2010

Platbu je možné zadat i prostřednictvím QR kódu do Vašeho chytrého bankovnictví (pod následujícím QR kódem je přednastavena platba ve výši 100 Kč, kterou lze libovolně upravit dle Vaší představy).

Pro mezinárodní platby prosím použijte IBAN: CZ8220100000002701509917
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

Výpis z transparentního účtu u FIO banky naleznete pod tímto odkazem.

Pokud chcete sledovat aktuální dění v Dlouhovlásce, zajímá Vás jak probíhá předávání paruk dívkám a ženám, jež závažné onemocnění připravilo o vlastní pomyslnou "korunu krásy", sledujte nás i na Instagramu (resp. Instastories):
http://www.instagram.com/dlouhovlaskacz

Dlouhovláska již výrobou a darováním paruk na míru nebo prodloužením vlasů po nemoci v programu Dlouhovláska pomáhá pomohla třem stovkám dívek a žen. Pomáhat nepřestaneme.

Proaktuality a další informace sledujte Dlouhovlásku na Facebooku:
http://www.facebook.com/Dlouhovlaska.cz


Zřídili jsme taktéž webové stránky, kde se o této krásné práci můžete dozvědět ještě více:
http://www.darovanivlasu.info


Salon Dlouhovláska se věnuje komplexnímu zpracování vlasů. Ze několik let své existence se stal jedničkou na českém trhu. Petra Valentová však přišla s myšlenkou propojit činnost salonu s něčím ještě krásnějším. S pomáháním druhým, a tak pravidelně věnuje paruky nemocným dívkám či dívkám, ženám a dětem po nemoci, kvůli které přišly o vlasy. V salonu také prodlužujeme či prohušťujeme nemocným dívkám a ženám vlasy v rámci projektu Dlouhovláska pomáhá.


Vlasy mohou zájemcům ostříhat v salonu Dlouhovláska zdarma (viz záložka Darování vlasů), anebo je mohou zájemci (pokud již mají vlasy ustřižené) zasílat na adresu:
Dlouhovláska - Kadeřnictví
Svitákova 2902/16
Praha - Stodůlky
155 00

Děkujeme všem!


Nadační fond Dlouhovláska:

http://www.darovanivlasu.infoNěkteré z dnes již tří set žen a dívek, kterým jsme pomohli ;-)

Videa z předávání paruk můžete shlédnout např. zde: http://www.darovanivlasu.info/komu-jsme-pomohli

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK