Svet-Stranek.cz
Dlouhovlaska.cz

O novém blogu:Prodej středoevropských vlasů a prodlužování vlasů

O novém blogu


Zdravím všechny, kteří nyní čtou, a jsem velice ráda, že jste vůbec na tuto stránku narazili. Jakožto majitelka Dlouhovlásky jsem se totiž rozhodla založit si blog. 


Na jednu stranu pro mě bude jednoduché psát o něčem, popřípadě natáčet videa, na stranu druhou budu asi často číst komentáře, že je to celé jen reklama na salon...

Proto se pokusím vše co nejlépe objasnit hned na začátku. Když se někdo rozhodne psát si svůj blog, je jasné, že někde pracuje, něco ho baví, něčím se zabývá a má nějaké koníčky. A pokud je jeho práce zajímavá, také o ní píše. A já jsem celý tento případ. Dělám něco, co mě naplňuje a baví, a ve svém salonu trávím většinu času, prakticky tedy ani o ničem jiném psát nemůžu :-) A zároveň skutečně JE o čem psát, protože můj "druhý domov" je opravdu studnicí zkušeností a zážitků, se kterými bych se ráda podělila. 

A věřte mi, že to občas třeba nebude ani něco, co by se dalo nazvat reklamou... :-) Protože až ztratím ostych, možná se podělím i o to, co jsem třeba pohnojila :-) Také jsem jenom člověk. A je mi 26 let a podnikám od relativně útlého věku - což zahrnuje veškeré možné přednosti, ale i neřesti a slabiny.

Ale právě proto, že svojí prací žiju, naplňuje mě a vše okolo toho mě baví a svoji práci dělám srdcem, vím, že právě tím se odlišuju od jiných mnohých majitelů salonů nebo holek, co prodlužují vlasy, a VÍM, že to je cítit i tak, ale stejně mám jakousi vnitřní potřebu to dát najevo ještě víc (například blogem), a při té příležitosti předat dál svoje zkušenosti a podělit se o něco málo z chodu salonu a prodejny vlasů.

Mrkněte na video, kde jsem se rozpovídala o svém vztahu k práci, k salonu a vlasům:


A zároveň se Vás ptám - co byste si pro začátek rádi přečetli nebo o čem natočit video?
Co byste se rádi dozvěděli, popřípadě co Vás absolutně nezajímá? :-)

"Když děláte práci svého života, nemáte konkurenci."

Už se velice těším, až se to na blogu "trochu rozjede" :-) a budu moc ráda, pokud s stanete věrnými čtenáři blogu.

Vaše Petra.